O NÁS

De Molino. Ze mlýna. Ze mlýna, v němž vyrůstalo několik generací mé rodiny. Ze mlýna, v němž žijeme dodnes. Ze mlýna na konci cesty, z krajiny ticha a míru, z prostoru přirozeně propojeného s okolní přírodou. Ze mlýna k vám, abyste spolu s námi mohli nacítit a zažít tohle úžasné místo a jeho čarovnou atmosféru.

De Molino, pohodový nákupní prostor s širokou nabídkou produktů domácí dekorace a interiérového designu. Křižovatka inspirace a možnosti pořídit si domů něco inspirativního, něco okouzlujícího, něco milého, něco výjimečného. Něco, co udělá vás domov ještě pohodlnějším a útulnějším místem k životu, a je jedno, jestli právě začínáte nebo toužíte oživit stávající prostor.

My ve mlýně věříme, že dobrý design by měl být přístupný všem. Proto nabízíme různé trendy interiérové stylingové dekorace a produkty, které vyhovují vašemu životnímu stylu. Ať už hledáte nápaditý dárek pro kamarádku k narozeninám, sníte o výstředním prvku do svého bytu nebo potřebujete sehnat vkusný univerzální dárek pro novomanžele, rádi vám pomůžeme.

Napište nám, a společně zrealizujeme vaši představu: info@demolino.cz

KONTAKT

info@demolino.cz +420 777 145 581 ...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz